wtorek, 25 grudnia 2012

śWIĄTECZNA REKLAMA

Zostając przy tematyce tak wyjątkowej, magicznej dziś o Świętach, w połączeniu oczywiście z tematyką blogą:  obraz kobiety w reklamach świątecznych.
Zasiedliśmy przy stołach, znalazła się chwila na odpoczynek, bardzo często przed telewizorami. Reklama więc spędza Święta z nami i to bardzo żwawo:)
Zajadamy się podczas świąt pyszynymi potrawami, Nasze domy są pięknie wytrojone, często jest to w dużej mierze zasługa kobiet:):):)
Słynna reklama z serii: Serce i Rozum, również zaangażowała kobietę do świątecznego odcinka reklamy:

 Kobiety, w reklamach świątecznych, jak zwykle w mediach czarują wdziękiem, urodą oraz seksapilem. Obrazuje to idealnie świąteczna reklama Victoria Secret. Panom, ciężko będzie tej reklamy nie obejrzeć, i o to właśnie chodzi, bo to inspiruje niejednego Pana do sprezentowania swojej kobiecie, właśnie takiej bielizny:). Zadowolony będzie mężczyzna a kobieta w niebo wzięta, z takiego podarunku ;)

W gazetach od wielu lat, również wykorzystywany jest wizerunek kobiety w wielu reklamach, często artykułów marek kosmetycznych, gdyż te są szczególnie chodliwe w świątecznym okresie.

 

 Jeszcze raz Wszystkim Panią jak i zarówno Panom, życzymy Wesołych Świąt, jak i równie wesołego powrotu do poświątecznych obowiązków:)

 

żródło:http://www.youtube.com/watch?v=i0voyorkE38&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=AxhhNq6W0fM&feature=player_embedded

 http://www.warszawa.ap.gov.pl/swiatecznereklamy.html

http://starekosmetyki.blogspot.com/2010_12_01_archive.html

3 komentarze:

  1. Victoria Secret<3

    OdpowiedzUsuń
  2. Renia!!!! :)) Barszczyku nie będzie! :))))))) Lubię to!

    OdpowiedzUsuń
  3. Super pościk:) Lubimy to!! Biforki

    OdpowiedzUsuń